StoneCraft - Bo kreatywność to podstawa!

Forum serwera StoneCraft Minecraft


#1 2014-12-05 17:47:37

firex

Nowy

Zarejestrowany: 2014-11-22
Posty: 6
Punktów :   

Rekrutacja

1. MrMaciek5198
2. Wiek: 13 lat ( w styczniu 2015 kończe 14 lat )
3. Mam na imię Maciek, mieszkam na pomorzu, chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Gram w Minecrafta około trzech lat. Lubię pomagać i odpisywać graczom na ich pytania. Znam ortografię.
4. Dlaczego ja? Ponieważ miałem 6 serwerów na hostingu craftserve. Ogarniam podstawowe komendy, a jak bym został moderatorem to bym się pouczył komend od pluginów, które są na serwerze.
Znam regulamin serwera. Uwielbiam odpisywać na pytania i pomagać graczom w różnych rzeczach. Mam na serwerze rangę [Vip], więc można mi zaufać. Przechodziłem z tobą twoje mapki, więc chyba masz zaufanie do mnie, że nie rozwalę serwera. Jakby wszedł nowy gracz bym go serdecznie przywitał i pomógł odnaleźć się na serwerze. Mam konto premium już od 2 lat. Mam dwa konta na YT, dlatego bym reklamował serwer w najlepszy sposób. Myślę, że jestem przykładem na dobrego moderatora,ponieważ znam dużo graczy na tym serwerze, więc bym miał dobre relacje z nimi. A z nowymi graczami, spróbuje się zaprzyjaźnić. Mam ogarnięte mikro,posiadam TS i Skype. Jestem ogarem w czasie rozmowy, nie przeklinam co drugie słowo jak niektórzy. Jestem podczas mutacji (bardzo wczesna).

5. Gram od początku tej edycji, grałem jeszcze kiedyś również na twoim serwerze.
6. Od piątku do niedzieli po 4h na dzień. Jeżeli chodzi o pon-czw, to zależy od sprawdzianów i różnych rzeczach szkolnych. Jeśli nic nie mam to gram po 2-3h, a jeśli coś mam to tak 1h, może do 2 godzin gram. Myślę, że rozumiesz o co chodzi, bo ty też chodzisz do szkoły
Pozdrawiam,
Maciek

Offline

 
Strona główna naszego serwera: http://bit.ly/StoneCraft

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liceum.pun.pl www.eit-pcz.pun.pl www.spank.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroia.pun.pl www.flashkatowice.pun.pl